Ek Yerleştirme Ne Zaman?

LYS ek yerleştirme 1-5 Eylül 2014 tarihinde yapılacak olan kayıtlardan hemen önce 25-29 Ağustos tarihlerinde arasında gerçekleşmesi bekleniyor.

اسمك في الصوره

Ek Yerleştirme sonuçları bu tarihten itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

http://www.studio-asnieres.com/?serimepoke=curso-de-estrategias-para-ganar-opciones-binarias curso de estrategias para ganar opciones binarias

Adaylar, ek yerleştirme sonuçlarını yukarıda belirtilen internet adresinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Ek Yerleştirme Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

binäre optionen 60sec beste strategie

Bir yükseköğretim programına kayıt hakkı kazanan adayların kayıt işlemleri ilgili Üniversite tarafından yapılacaktır. Adayların kayıt olmak için, yerleştirildikleri yükseköğretim programının bağlı bulunduğu Üniversiteye belirtilen tarihlerde, kayıt için gerekli belgeler ile başvurmaları gerekmektedir.

köpa kamagra apoteket

2014 Ek yerleştirme tercih ücreti

2014 Ek yerleştirme tercih ücreti 10 TL olarak belirlenmiştir.

estrategia fisher para opciones binarias

Yükseköğretim programlarına kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra boş kalan kontenjanlar üniversitelerce ÖSYM’ye bildirilecek. Yükseköğretim programlarının 2014-ÖSYS sonuçlarına göre (sınavsız geçiş dahil) yapılan genel yerleştirme sonunda boş kalan veya kaydolmama nedeniyle dolmayan kontenjanlarına ve varsa yeni açılan yükseköğretim programlarına ÖSYM tarafından merkezi olarak Ek Yerleştirme yapılacak. Sınavsız geçiş dahil merkezi yerleştirmede açık öğretimin kontenjansız programları dışında bir yükseköğretim programına yerleştirilen adaylar, ek yerleştirme için başvuramayacak. (Merkezi Yerleştirmede bir örgün yükseköğretim programına yerleştirilmiş adaylar ile kontenjan sınırlaması olan açık öğretim programlarına yerleştirilmiş olan adaylar, kontenjan sınırlaması olmayan açık öğretim ön lisans programlarına Ek Yerleştirme için başvuru yapabileceklerdir.).

binära optioner hur

opcje binarne nawigator
Arkadaşkarınla paylaş:

binäre optionen ratgeber

steuern bei binären optionen
MENU