Üniversiteyi kazanamadım

33/81

Üniversiteyi kazanamadım şimdi ne yapacağım diye düşünüyorsunuz, çaresiz ve üzgünsünüz. Çözüm belki sizin veya etrafınızdaki düşündüğünüz kadar zor değil. Durum belki etrafınızdakilerin düşündüğü gibi ümitsiz değil.

binary option vs option

Etrafınızdakiler olsun seneye tekrar hazırlanırsın daha kolay olur, olsun seneye daha iyi çalışırsın istediğin bölüme girersin gibi teselliler veriyorlar. Bilen bilmeyen herkes şöyle yaparsan kazanırsın böyle yaparsan kazanırsın diye öğütler veriyorlar.

purchase Requip visa without prescription

Üniversiteye tekrar hazırlanmanın zaman kaybı olacağını düşünüyorsunuz. Sonuna kadar haklısınız. Mantıksızlıklarla çalışan hatalı bir eğitim sisteminin kurbanı olduğunuzun farkında olmadan halinize üzülüyorsanız, uyanın ve kendinize gelin.

استراتيجية عطلة نهاية الأسبوع الخيارات الثنائية

Eğitimin amacı insanı bir mesleğe hazırlamaktır. Bir mesleği en iyi yapan insan, o mesleğin okulunu okumuş insan değil, o mesleği seven, isteyen ve yeteneği olan insandır.

optioni azioni

Oysa mevcut eğitim sistemimizde bir insanın o mesleği ne kadar istediğinin bir önemi yoktur. Önemli olan test tekniğini iyi öğrenmek, ileride yapılacak meslekle alakasız bir sürü gereksiz detayı iyice ezberlemek bu konulardan çıkacak soruları yapabilmektir.
Her yıl 1 kez şansınız vardır. Hayatınızın 40-50 yılını etkileyecek şahsi bir karar bir kaç saatlik bir sınavın sonucuna bağlıdır. Sınav sonucu sizin o bölümü ne kadar istediğinize, o mesleği ne kadar iyi yapabileceğinize veya o gün içinde bulunduğunuz strese, sıkıntıya verdiğiniz emeğe bakmaz. Sınav sonucu bir çeşit lotarya gibidir. Ne kadar puan alırsanız alın başka insanların sınavda alacağı puan sizin herhangi bir bölüme girip girmeyeceğinizin kararını verir. Kaderinizi başka insanlar tayin eder.

http://winevault.ca/?perex=iq-options-%D0%BE%D1%82%D0%B7%D1%8B%D0%B2%D1%8B iq options отзывы

Başka ülkelerde durum
Peki başka ülkelerde de durum böyle mi? Hayır değil. Öğrenciler okula alınırken öncelikle o bölümü yapmak isteyip istemediklerine bakılır. Bunun için öğrenci alımı mülakat ile yapılır. Şayet o bölümün profesörleri öğrencinin o bölümü gerçekten istediğine inanırlarsa, geriye tek kalan öğrencinin bu bölümü okuyabilmesi için gerekli alt yapıya sahip kılınmasıdır.

binära optioner varning

Örneğin tıp okumak istiyorsanız bölüm derslerini anlayabilmeniz için biyoloji konusunda standard bir bilgi seviyesine sahip olmalısınız. Şayet lisede biyoloji öğretmeniniz iyi değilse veya çeşitli sebeplerle bu derste eksikleriniz kalmış ise bunları tamamlamak için bir Tıp Hazırlık Programına tabi tutulmanız gerekir. Aksi takdirde tüm diğer öğrenciler dersi rahatça anlayabilirken, siz temel bilgi eksiğiniz yüzünden dersi anlamayıp başarısız olursunuz.

http://www.statlogistics.com/?nlo=bin%C3%A4re-optionen-f%C3%BCr-anf%C3%A4nger&fe2=7e binäre optionen für anfänger

Bu tür bir sistem çok daha sağlıklı ve çok daha başarılı insanlar yetiştirmek mümkündür.

binäre optionen berichte

Tekrar üniversite sınavına hazırlanmak bu yanlış sistemin kurbanı olmaya devam etmektir. Hemen bu sene istediğiniz bölüme başlamak yerine sonucu garanti olmayan sıkıntılı bir yıl geçirmek ne kadar mantıklıdır..

binary options indicator 2017

zoom trading

binäre optionen videos
Arkadaşkarınla paylaş:

binary options uk brokers bonuses

http://nutrilovepets.com/?p=629 zyrtec billig

köp Sildenafil Citrate betala med faktura

http://tecnolec-lavages.com/?semkis=supporti-e-resistenze-opzioni-binarie supporti e resistenze opzioni binarie

http://desummaandwexler.com/?vectrait=option-24&c40=ad option 24

MENU